"Кордон-2019": Прикордонники Закарпаття посилять охорону держрубежу

"Кордон-2019": Прикордонники Закарпаття посилять охорону держрубежу

Як повідомила Державна прикордонна служба України на кордонах нашої Держави стартувала спецоперація, яка триватиме до 30 листопада 2019 року.

"У рамках операції будуть проводитися заходи з протидії загрозам у сфері боротьби з незаконним переміщенням через державний кордон нелегальних мігрантів, підакцизних товарів, контрабанди наркотичних засобів, зброї тощо", — розповіли у прес-службі.
Об этом сообщает progorod.in.ua со ссылкой на СМИ.

Спецоперація проходить у 15-ти прикордонних областях окрім району проведення операції ООС. Також захід проводиться у взаємодії з НПУ, ВМГ, НГУ, СБУ, ПС ЗСУ, ДФ, Державіаслужбою, міністерством освіти і науки України, Украерорухом та АТ "Укрзалізниця".

"В ході операції передбачається проведення раптових дій резервів на найбільш активних ділянках кордону і в пунктах пропуску, застосування загальних міжвідомчих мобільних груп на шляхах руху правопорушників і в пунктах пропуску. Планується проводити повітряний моніторинг прикордонних районів і лінії кордону з застосуванням прикордонної (зокрема, безпілотної ) авіації, спільні з представниками взаємодіючих структур перевірки суб’єктів авіаційної діяльності за межами контрольованих прикордонних районів, поїздів, які рухаються у бік кордону, місць накопичення контрабандних товарів та вантажів, а також спільні заходи з охорони кордону з колегами суміжних країн, патрулювання морської і річкових ділянок тощо", — пояснили в Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, що на кордоні затримано двох сутенерів, які везли закарпаток на роботу до ЄС.

Mukachevo.net

Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/503790”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя