Київська поліція назвала райони-"лідери" за кількістю п’яних водіїв


Протягом червня найбільше водіїв у стані алкогольного сп’яніння в Києві зафіксували в Деснянському та Дарницькому районах, а за півроку "лідером" за цим показником став Дніпровський район

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва. Об этом сообщает vsevkurse.in.ua со ссылкой на СМИ.

За півроку столичні патрульні склали 6083 протоколів на водіїв з ознаками сп’яніння. Зазначається, що найчастіше інспектори виявляють водіїв з ознаками сп’яніння по п’ятницях, в період з 23 до 2 години ночі.

Протягом червня найбільше водіїв у стані алкогольного сп’яніння в Києві зафіксували в Деснянському та Дарницькому районах. Найвищий показник нетверезих водіїв за півроку – у Дніпровському районі Києва.

За 6 місяців поточного року патрульні притягнули до адміністративної відповідальності майже 1500 водіїв за керування транспортними засобами, будучи позбавленим такого права судом, в тому числі і через керування в стані сп’яніння. Нагадаємо, відповідальність за таке правопорушення — штраф у розмірі 510 гривень (ч.4 ст.126 КУпАП).


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/05/kyyivska_policiya_nazvala_rayony_quotlideryquot_za_kilkistyu_pyanykh_vodiyiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя