Щоб усиновити дитину, тепер потрібно пройти обов’язкову підготовку, - Мінсоцполітики

Щоб усиновити дитину, тепер потрібно пройти обов Фото: poltava.pl.ua

"Нормами зазначеної постанови передбачено запровадження обов’язкової підготовки для громадян України, які бажають усиновити дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, удосконалення роботи служб у справах дітей з кандидатами в усиновлювачі з ознайомлення з інформацією про дітей, які можуть бути усиновлені, та створення постійної комісії з питань міжнародного усиновлення", — повідомляє пресцентр Міністерства соціальної політики з посиланням на рішення уряду. Об этом сообщает vbusk.in.ua со ссылкой на СМИ.

Міністерство підкреслило, що реалізація цієї постанови забезпечить максимальну відкритість і прозорість процедури усиновлення, мінімізує корупційні ризики і корупційні складові в процесі усиновлення, а також забезпечить врахування інтересів дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо, що за 11 місяців 2018 року в Україні були усиновлені 1547 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ще 4904 дитини були взяті сім’ями під опіку.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/shchob_usynovyty_dytynu_teper_potribno_proyty_obovyazkovu_pidgotovku__minsotspolityky_296479.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя