"Вирізали сюжет з Путіним": відомий комік розповів про цензуру в КВН і "Лізі сміху"

Відомий український і білоруський телеведучий Дмитро Танкович, який заявив, що Росія не готова вирішувати конфлікт з Україною, висловився про цензуру в гумористичних шоу України та Росії.

Об этом сообщает Роспрес

Він зазначив, що в РФ під цензуру потрапив жарт про Путіна, показаний в КВН. Таку заяву артист зробив в інтерв’ю для шоу "Предельник" (щоб подивитися відео, доскролльте до кінця сторінки).

Дмитро Танкович

Дмитро Танкович

Скріншот з відео

Новини
"Доведуть країну до цугундера": в Росії захвилювалися через жарти Урганта, Галкіна та Поперечного

За словами Танковича, після монтажу, один з випусків КВН прийшов подивитися сторонній чоловік – він двічі перевірив весь епізод, і одна зі сцен за участю двійника президента Росії Володимира Путіна викликала у нього питання. В результаті він попросив вирізати один з жартів.

"Якийсь жест був, я зараз не згадаю вже. І чувак сказав: "Ні, це не треба! В цей момент не показуйте жест, перебейте залом", — розповів артист.
"Вирізали сюжет з Путіним": відомий комік розповів про цензуру в КВН і "Лізі сміху"

Скріншот з відео

Він зазначив, що в українській "Лізі сміху" цензура відсутня.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що стендап-комік Олександр Долгополов, який розкритикував російську владу і суспільство, покинув Росію.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! ПідписуйсяДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/virizali-syuzhet-z-putinim-vidomij-komik-rozpoviv-pro-tsenzuru-v-kvn-i-lizi-smihu.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя