У Кремлі відреагували на катастрофічне падіння рейтингу Путіна

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков, коментуючи рекордне зниження рейтингу глави РФ, заявив, що Кремль не збирається робити із-за цього спеціальні заходи.

Об этом сообщает Руспрес


Loading...


Як повідомляє Telegram-канал Пул N3, за словами Пєскова, заходів щодо підняття рейтингу Путіна не передбачається.


“Найраща міра – це щоденна робота”, – сказав він.


Крім того, Пєсков не вважає, що опитування Левада-центру відображає реальні настрої в суспільстві”. На його переконання, нібито існують і інші дані, які свідчать про високий рейтинг Путіна.


“Це залежить від методики які свідчать, навпаки, про підвищення рівня довіри до президента, про підтримку його роботи в перші місяці поточного року у зв’язку з відомими його ініціативами і так далі”, – сказав він.


Згідно з опитуванням, яке провів “Левада-центр”, довіряють нинішньому господареві Кремля лише 35% росіян.


Відзначається, що в листопаді 2017 року рейтинг довіри Путіну становив 59%, за два роки він впав майже в два рази – на 24 процентних пункту. Порівняно з вереснем 2019 року рейтинг Путіна впав на 4%.


При цьому глава “Левада-центру” Лев Гудков зазначив, що рівень довіри Путіну знижується давно і стійко. Гудков пояснив падіння рейтингу Володимира Путіна “стійким роздратуванням росіян і втомою від президента”. На його думку, наростає незадоволеність станом справ в економіці, неможливістю нормально заробляти.


Раніше по темі:


Рейтинг Путіна рекордно обвалився: цікаві дані.


Про рекордне падіння рейтингу Володимира Путіна раніше говорив і відомий російський соціолог Ігор Эйдман. На його думку, найнижчий рівень довіри за останні 13 років пов’язаний з тим, що глава Кремля обдурив своїх.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/12/u-kremli-vidreaguvaly-na-katastrofichne-padinnya-rejtyngu-putina/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя